גבריאל הובלות

הובלת דירות ומשרדים, הובלות קטנות ועבודות מנוף

יום כיף: כך תמיינו את הצעצועים יחד עם הילדים – ותיפטרו מכל מה שלא צריך

מאמר זה יספר לכם כיצד לאחסן את תכולת הדירה שלכם ובעיקר את צעצועי הילדים.

חשוב לזכור כי מציאת פתרונות האחסון הנכונים לבית אינה משימה קלה. זה לוקח זמן ומאמץ כדי למיין את מה שאתה צריך ממה שאתה לא צריך. אבל זה שווה את המאמץ, כי זה יעזור לך לסדר את חייך.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מכל מה שאינך צריך היא על ידי מיון לערימות, בהתאם לסוגו: בגדים, נעליים, ספרים וכו'. לאחר מכן תוכל לתרום אותם או לזרוק אותם – תלוי במה מדובר.

הצעד הראשון הוא לסדר את כל מה שאתה לא צריך. הקדישו זמן לכך וקח את הזמן שלך מכיוון שזה יעזור לך להחליט מה עליך לזרוק ומה עליך לשמור.

לאחר מכן, החליטו אם ניתן לתרום את הפריטים או למכור אותם בקלות. יש לארוז בצורה מסודרת את הפריטים הנמכרים ולהכניס אותם לשקית. ברגע שזה נעשה, שאל חבר או בן משפחה אם הם רוצים את הפריטים האלה. פריטים שלא ניתן לתרום או למכור יש לשים בשק האשפה ולהיפטר בהקדם האפשרי.

מיון צעצועים

כשזה מגיע לילדים, אין ספק שהם צריכים יותר מקום לדברים שלהם.

הסיבה לכך היא שייתכן שהצעצועים שלהם הצטברו במהלך השנים והילדים נמצאים בגיל שבו הם כבר לא מרוצים מכך שיש להם רק כמה מהם. ואם לא תיזהר, כל המקום שלך יתפוס על ידי הצעצועים שלהם.

הצעד הראשון להיפטר מהבלגן הזה הוא לברר מה שייך לכל ילד. הניחו הכל על הרצפה או בחדר אחד לפי מי הבעלים שלו. שים את כל מה שלא שייך להם במקום זמני בזמן שאתה עוסק במיון מה שבבעלותם ביחד.

השלב הבא יכלול לעבור על הכל ולהחליט מה צריך לזרוק או לשמור למטרה אחרת כמו לתת או למכור חלק

אחסון תכולת דירה – טיפים

אני אחסוך לך זמן, כסף ואנרגיה בכך שאראה לך איך לאחסן את תכולת הדירה שלך.

ראשית, עליך לקבוע את מטרת החלל שישמש לאחסון. זה יכול להיות חדר שינה פנוי או משרד. בחדר צריך להיות מספיק מקום גם לאחסון וגם לריהוט.

השלב הבא הוא למיין את כל החפצים בדירתכם על ידי ערימתם בערימות לפי מה שהם: בגדים, נעליים, צעצועים וכו'. הסר את כל מה שכבר אין צורך בו. כדאי לעשות זאת לפני שמתחילים לארוז דברים כדי שתוכלו לראות מה צריך לאחסן כשמגיע זמן הארגון (למשל: בגדים שנמכרו).

דבר נוסף שעליך לעשות בעת אחסון תכולת הדירה שלך הוא ליצור רשימה של כל הדברים שאתה צריך לארוז ולהעביר.

כדאי להתחיל במיון אילו חפצים שייכים לילדיכם ואילו חפצים שייכים לכם. לאחר מכן, אם יש פריטים שאתה כבר לא רוצה או צריך, זה הזמן שלך להיפטר מהם. אתה יכול למכור אותם דרך אתרי מכירות פומביות מקוונות או לפרסם מודעה במדור המודעות של העיתון.

לא קל לסדר את תכולת הדירה שלכם, במיוחד כשמדובר בצעצועים של ילדיכם. אבל יש כמה טריקים שאתה יכול להשתמש כדי להקל על משימה זו.

אחד מהם הוא קיבוץ לפי סוג צעצוע, למשל בובות, מכוניות, פאזלים או לפי מה שילדים עשויים לשחק איתו לעתים קרובות יותר, למשל צעצועים חיצוניים בקיץ ומשחקים פנימיים בחורף.

השלב הבא יהיה להקים מחסן זמני לכל החפצים שלא תרצו בדירה שלכם – כך לא תתקלו בהם בכל פעם שתיכנסו לחדר!